Двадцятип’ятилітній ювілей гімназії

Навчання з охорони праці безпеки життєдіяльності

У відповідності до наказу МОН України від 26 грудня 2017 року № 1669

"Про затвердження Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти" у Тлумацькій гімназії відбулося тематичне навчання і перевірка знань педагогічних працівників, технічного і обслуговуючого персоналу.

Навчання та перевірку знань провели директор гімназії Сова П.В., заступник директора Козак І.В., головний спеціаліст Тлумацького відділу державного нагляду за дотриманням санітарних законів Держспоживслужби України Генсіцький О.М., головний інспектор Тлумацького РВУМНС Лешко А.В., медична сестра гімназії Левчук А.В.

Двадцятип’ятилітній ювілей гімназії

У суботу, 7 жовтня, у приміщенні Народного дому Тлумача відбувся Великий Гімназійний Збір, присвячений 25-річчю відновлення Тлумацької гімназії. На зустріч прибули майже дві сотні випускників гімназії різних років, ветерани педагогічної праці, теперішні вчителі, вчителі початкових класів шкіл району, учні яких навчалися або зараз навчаються у гімназії.

Пролог свята, який виконали театралізовані боги з Олімпу, налаштував всіх на роздуми, спогади. Зал заполонила доброзичлива аура гімназійної родини. Проведення зустрічі благословили священники В.Стадник, М.Притула, О.Федоришин.

Ілюстровану історію гімназії презентував директор П.В.Сова.

Учасників зустрічі вітали, вручали нагороди голова районної організації профспілки О.В.Смижук, міський голова Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Р.П.Круховський, заступники міського голови А.П.Радовець, І.Б.Мандар, завідуюча відділом освіти, молодіжної політики та спорту Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Н.В.Мандар, О.О.Нижник – завідувач лабораторії управління і організації освіти Івано-Франківського ОІППО, директори спеціалізованих навчальних закладів області.

/Files/images/DSC_1299.JPG

Із теплими спогадами, щирими словами подяки виступили колишні гімназисти: Ольга Самборська – викладач української мови та літератури Тлумацького аграрного колежу, аспірантка Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника, Мар’яна Бодак – відповідальний секретар газети «Злагода», Дмитро Кабаль – юрист, Ігор Демидюк – аналітик одного із банків у Великій Британії, Ольга Завідовська – студентка факультету міжнародних відносин Київського національного університету ім.Т.Г.Шевченка.

На адресу свята надійшло багато привітань, святкових телеграм. Сюрпризом свята стало відеопривітання від каналу «1+1», підготовлене випускницею гімназії 2003 року Людмилою Загородньою (Генсіцькою).

Особливими, щирими дарунками свята були хорові, вокальні, танцювальні виступи, майстерно виконані учнями, вчителями гімназії, колишніми гімназистами, вихованцями дитячого садочка «Дюймовочка».

З нагоди ювілею гімназії при сприянні голови міської ради Р.П.Круховського, депутатів обласної ради Б.М.Станіславського, О.А.Кисилиці виділено кошти на капітальний ремонт фарсаду навчального корпусу, видання книги «Тлумацька гімназія: минувшина, сьогодення, майбуття», придбання нового комп’ютерного класу, комплекту учнівських меблів.

Великий Гімназійний Збір закінчився «Піснею про Україну», яку виконали всі учасники художньої самодіяльності.

/Files/images/DSC_1393.JPG

Під спалахи святкового фейєрверку пісню підтримував увесь зал.

А на згадку всі мали можливість фотографуватись біля імпровізованого родинного дерева.

/Files/images/DSC_1441.JPG

/Files/images/DSC_1439.JPG /Files/images/DSC_1438.JPG