Про нас...

Місія навчального закладу

Освітньо-виховна система Тлумацької гімназії покликана задовольнити потреби: Учня в пізнавальних і ціннісних засадах особистісного і професійного самовизначення, орієнтації на досягнення методологічної компетенції в різних галузях знань як основи самореалізації особистості та розвитку її розумового і творчого потенціалу; Вищих навчальних закладів у вступі до них молоді, що усвідомлено і обгрунтовано визначила шляхи продовження освіти в різних галузях науки і культури; Суспільства в побудові системи освіти, що сприяє готовності молоді до збереження і оновлення суспільно - економічних, наукових, національно-культурних надбань.
Мета навчального закладу

Забезпечення високого рівня науково – методичної, гуманітарної, загальнокультурної підготовки здібних і обдарованих дітей, що створює можливості для вступу і успішного продовження навчання у вищих навчальних закладах.
Виховання шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, рідної мови, національних цінностей українського народу та інших народів і націй.

Учителем школа стоїть
/Files/images/вчителі.jpg
У 2013-2014н.р. у гімназії працювали 35 вчителів. З них:
Спеціаліст вищої категорії - 22
Спеціаліст І-ої категорії - 4
Спеціаліст ІІ-ої категорії - 6
Спеціаліст - 2
Молодший спеціаліст - 3
Мають звання «старший вчитель» - 1
Мають звання «вчитель-методист» - 5
Нагороджені Знаком «Відмінник освіти України» - 4

Навчальні і творчі здобутки

Впродовж останніх п’ятнадцяти років учні гімназії займають перше загальнокомандне місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, більше півтисячі гімназистів ставали його призерами.
За цей же період призерами третього ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін стали більше ста гімназистів. 27 вихованців гімназії були призерами обласного етапу конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії Наук.
Команда КВК "В капелюхах" – багаторазовий призер Всеукраїнських конкурсів і фестивалів Керівник Чаплінська О.П. 2007р.
2005р. Учні гімназії стали переможцями суспільної акції школярів України "Громадянин" Координатор учитель історії Мельник В.І.
2006р. Тлумацькі гімназисти стали учасниками молодіжних обмінів між школами Польщі та України, які проводить польсько-українська фундація співпраці "ПАУСІ" Координатор заступник директора з виховної роботи Горін Л.Ф.
2005-2007р.р. Оля Ошитко ("Покутська писанка") – призер Всеукраїнських і міжнародних пісенних конкурсів.
2008р. Гімназистки Роксолана Мельник та Христина Міцкан зайняли ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі науково-дослідницьких робіт "Слідами історії" Координатор магістр історії Кудлач-Мельник В.І.
2009-2011р.р. – робота на базі гімназії волонтера Корпусу Миру США в рамках Проекту молодіжного розвитку.
2010р. – Мар’яна Боднарчук – переможець конкурсу FLEX (2010-2011н.р. – навчання в Америці)

Коментарi