СПИСОК
працівників Тлумацького ліцею №2
станом на 01.09.2023 р.
І. Основні працівники
1. | Лаба Алла Василівна | Директор, учитель зарубіжної літератури | |
2. | Ціник Наталія Володимирівна | Заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель англійської мови | |
3. | Томків Ярослава Ярославівна | Заступник директора з виховної роботи, учитель української мови і літератури | |
4. | Вишневська Лариса Євгенівна | Учитель української мови і літератури | |
5. | Самборська Наталія Петрівна | Учитель української мови і літератури | |
6. | Дворська Наталія Петрівна | Учитель української мови і літератури, англійської мови | |
7. | Горін Лариса Федорівна | Учитель української мови і літератури, зарубіжної літератури | |
8. | Гуцуляк Оксана Тарасівна | Учитель англійської мови | |
9. | Золотарчук Алла Володимирівна | Учитель англійської і французької мови | |
10. | Попадинець Галина Михайлівна | Учитель німецької мови, громадянської освіти | |
11. | Шкура Ніна Іванівна | Учитель французької мови | |
12. | Кликайло Оксана Михайлівна | Учитель історії, правознавства | |
13. | Ковбас Марія Василівна | Учитель математики | |
14. | Добровольська Лариса Ярославівна | Учитель інформатики та математики | |
15. | Калинчук Володимир Васильович | Учитель інформатики та фізики | |
16. | Бобуляк Світлана Іванівна | Учитель фізики та математики | |
17. | Стринаглюк Галина Василівна | Учитель географії, природознавства | |
18. | Боднарчук Галина Михайлівна | Учитель біології, курсу "Захист України" | |
19. | Довбенко Олеся Ігорівна | Учитель хімії та біології | |
20. | Юрчак Наталія Мирославівна | Учитель трудового навчання і математики | |
21. | Лисейко Володимир Степанович | Учитель фізичної культури | |
22. | Смижук Наталія Богданівна | Практичний психолог, асистент вчителя інклюзивного класу | |
23. | Шешорак Тетяна Михайлівна | Педагог-організатор | Відпустка на час воєнного стану |
23а. | Шанько Катерина Тарасівна | Педагог-організатор | |
24. | Федоренко Юлія Миколаївна | Учитель історії, ОХЕ та основи здоров'я, бібліотекар | Відпустка на час воєнного стану |
25. | Риндич Діана Михайлівна | Учитель трудового навчання, технологій та основ здоров'я |
ІІ. Педагогічні працівники-сумісники
№п/п | Прізвище, ім"я, по батькові | Посада | Примітка |
1. | Балаш Наталія Євгенівна | Учитель образотворчого мистецтва | |
2. | Заячківська Світлана Василівна | Учитель зарубіжної літератури | |
3. | Притуляк Ярослава Іванівна | Учитель історії | |
4. | Петелюк Галина Дмитрівна | Учитель хімії і біології | |
5. | Чаплінський Андрій Володимирович | Вчитель курсу «Основи християнської етики» | |
6. | Драч Володимир Борисович | Учитель Захисту України" | |
7. | Горін Сергій Євстахійович | Учитель фізичної культури | |
8. | Стефанищів Руслана Василівна | Учитель фізичної культури | |
9. | Тарновецький Юрій Олександрович | Учитель фізичної культури | |
10. | Добровольський Віктор Іванович | Учитель музичного мистецтва |
ІІІ. Технічний та обслуговуючий персонал
№ п/п | Прізвище, ім'я, по батькові | Посада | Примітки |
1. | Водославський Володимир Мирославович | Завідувач господарством | |
2. | Мазур Світлана Євстахіївна | Секретар-друкарка | |
3. | Пилипонько Галина Петрівна | Прибиральниця приміщень | |
4. | Богович Марія Михайлівна | Прибиральниця приміщень | |
5. | Данило Наталія Василівна | Кухар | |
6. | Садов'як Наталія Володимирівна | Працівник кухні | |
7. | Тимошишин Олег Ярославович | Лаборант | |
8. | Барложецька Леся Ярославівна | Інженер-електронік | |
9. | Дутчак Микола Петрович | Робітник з обслуговування і ремонту | |
10. | Грицак Христина Ярославівна | Медична сестра | |
11. | Мазур Мирослав Андрійович | Оператор котельні | Сезонно |
12. | Трусілкін Віталій Юрійович | Оператор котельні | Сезонно |
Коментарi