ТЛУМАЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 ОГОЛОШУЄ НАБІР УЧНІВ ДО 5 КЛАСУ НА 2021–2022 н.р.

До 5 класу ліцею приймаються учні, які закінчили четвертий клас загальноосвітніх навчальних закладів.

Для вступу на навчання у п’ятий клас ліцею батьки, або особи, які їх заміняють, подають такі документи:

1. Заява встановленого зразка.

2. Свідоцтво про закінчення 4 класу (оригінал).

3. Копію свідоцтва про народження.

Прийом документів проводиться приймальною комісією, яка знаходиться на другому поверсі навчального корпусу ліцею (вул. Грушевського, 23) із 01 червня до 15 червня щоденно з 9 до
16 год.

Зарахування дітей до п’ятого класу ліцею здійснюється без проведення конкурсу.

Учні, які будуть зараховані до ліцею, до 26 червня проходять медичний огляд у районній лікарні і подають медичну довідку встановленого зразка.

Якщо кількість поданих заяв станом на 15 червня перевищує загальну кількість планових місць (56), то зарахування проводиться за результатами конкурсного відбору серед усіх претендентів, незалежно від терміну подання заяви.

Детальніше про Порядок прийому до Тлумацького ліцею №2 на 2021-2022 н.р. можна ознайомитись на офіційному сайті Тлумацького ліцею №2, або за телефоном 0508822490.

Приймальна комісія.

Вкладення