СПИСОК

працівників Тлумацької гімназії

станом на 01.01.2018 р.

І. Основні працівники

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Дата, рік народження Посада Примітка
1. Сова Павло Васильович 02.11.1950 Директор, вчитель української мови і літератури
2. Козак Іван Васильович 11.01.1962 Заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель фізики
3. Горін Лариса Федорівна 22.01.1971 Заступник директора з виховної роботи, вчитель української мови, зарубіжної літератури
4. Вишневська Лариса Євгенівна 10.01.1967 Вчитель української мови і літератури
5. Самборська Наталія Петрівна 06.08.1969 Вчитель української мови і літератури
6. Томків Ярослава Ярославівна 30.10.1977 Вчитель української мови і літератури
7. Дворська Наталія Петрівна 12.10.1982 Вчитель української мови і літератури, бібліотекар
8. Лаба Алла Василівна 28.12.1971 Вчитель зарубіжної літератури
9. Гуцуляк Оксана Тарасівна 25.03.1971 Вчитель англійської мови
10. Місікевич Світлана Миронівна 09.08.1973 Вчитель англійської мови
11. Золотарчук Алла Володимирівна 04.02.1975 Вчитель англійської і французької мови
12. Шофінец Іванна Василівна 11.01.1981 Вчитель німецької мови
13. Попадинець Галина Михайлівна 23.05.1969 Вчитель німецької мови, зарубіжної літератури, правознавства
14. Шкура Ніна Іванівна 06.03.1953 Вчитель французької мови
15. Кликайло Оксана Михайлівна 01.01.1965 Вчитель історії
16. Ковбас Марія Василівна 01.07.1960 Вчитель математики
17. Добровольська Лариса Ярославівна 23.09.1974 Вчитель інформатики та математики
18. Бобуляк Світлана Іванівна 19.01.1973 Вчитель фізики та математики
19. Бобуляк Степан Олегович 09.01.1995 Вчитель інформатики
20. Стринаглюк Галина Василівна 07.10.1977 Вчитель географії
21. Боднарчук Галина Михайлівна 07.03.1958 Вчитель біології
22. Сідорова Леся Федорівна 28.03.1979 Вчитель хімії
23. Юрчак Наталія Мирославівна 23.05.1969 Вчитель трудового навчання і математики
24. Риндич Діана Михайлівна 24.06.1980 Вчитель трудового навчання
25. Лисейко Володимир Степанович 21.11.1967 Вчитель фізичної культури
26. Смижук Наталія Богданівна 25.08.1977 Практичний психолог
27. Головата Тетяна Михайлівна 23.04.1990 Педагог-організатор
28. Федоренко Юлія Миколаївна 01.05.1986 Соціальний педагог Відпустка по догляду за дитиною
28а. Юзвак Мар’яна Дмитрівна 10.07.1987 Соціальний педагог (тимчасово)

ІІ. Педагогічні працівники-сумісники

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Дата, рік народження Посада Примітка
1. Чаплінський Андрій Володимирович 29.03.1983 Вчитель курсу «Основи християнської етики»
2. Драч Володимир Борисович 07.04.1954 Викладач курсу «Захист Вітчизни»
3. Риндич Ігор Ярославович 20.01.1971 Вчитель технічної праці
4. Балаш Наталія Євгенівна 28.03.1976 Вчитель образотворчого мистецтва
5. Мандар Ігор Богданович 05.03.1983 Вчитель історії
6. Козак Світлана Іванівна 03.02.1976 Вчитель музичного мистецтва
7. Стефанищів Руслана Василівна 02.02.1975 Вчитель фізичної культури
8. Добровольський Віктор Іванович 29.08.1965 Керівник музичного гуртка
9. Брезіцька Галина Володимирівна 24.05.1987 Керівник хореографічного гуртка

ІІІ. Технічний та обслуговуючий персонал

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Дата, рік народження Посада Примітка
1. Водославський Володимир Мирославович 09.03.1976 Завідувач господарством
2. Мазур Світлана Євстахіївна 28.04.1966 Секретар-друкарка
3. Пилипонько Галина Петрівна 04.06.1969 Прибиральниця приміщень
4. Богович Марія Михайлівна 10.04.1987 Прибиральниця приміщень Відпустка по догляду за дитиною
4а. Гриньків Любов Антонівна 04.09.1955 Прибиральниця приміщень (тимчасово)
5. Данило Наталія Василівна 20.03.1963 Кухар
6. Садов’як Наталія Володимирівна 21.01.1983 Працівник кухні
7. Тимошишин Олег Ярославович 15.10.1969 лаборант
8. Барложецька Леся Ярославівна 18.04.1989 Інженер-електронік Відпустка по догляду за дитиною
8а. Хімейчук Оксана Петрівна 06.12.1966 Інженер-електронік (тимчасово)
9. Дутчак Микола Петрович 17.05.1985 Робітник з обслуговування і ремонту
10. Пелячик Михайло Павлович 08.02.1960 Сторож
11. Шкварок Петро Олексійович 01.08.1951 Сторож
12. Грицак Христина Ярославівна 26.11.1996 Медична сестра Відпустка по догляду за дитиною
12а. Левчук Анастасія Володимирівна 12.03.1996 Медична сестра (тимчасово)
13. Соловій Роман Володимирович 11.08.1959 Оператор котельні Сезонно
14. Розметанюк Петро Петрович Оператор котельні Сезонно
15. Насінник Микола Миколайович 15.03.1965 Оператор котельні Сезонно



Кiлькiсть переглядiв: 281

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.