Тлумацька районна рада

Івано-Франківської області

Т л у м а ц ь к а г і м н а з і я

НАКАЗ « 22 » 06 . 2018 м. Тлумач № 13-у


Про випуск учнів 7(11) класу, видачу атестатів

про повну загальну середню освіту, нагородження

золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні»,

срібною медаллю «За досягнення у навчанні» та

Похвальною грамотою « За особливі досягнення» у

вивченні окремих предметів»

Відповідно до рішення спільного засідання педагогічної ради та піклувальної ради гімназії від 22 червня 2018року, (протокол № 6) «Про випуск учнів 7(11) класу, видачу атестатів про повну загальну середню освіту, нагородження золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні», срібною медаллю «За досягнення у навчанні» та Похвальною грамотою «За особливі досягнення» у вивченні окремих предметів,

НАКАЗУЮ:

1. Видати атестати про повну загальну середню освіту випускникам гімназії та нагородити:

1.1. Золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» та Похвальною грамотою « За особливі досягнення»у вивченні української мови та літератури Дрогомирецьку Уляну Віталіївну.

1.2. Срібною медаллю «За досягнення у навчанні» та Похвальною грамотою «За особливі досягнення» у вивченні української мови та літератури Мандар

Роксолану Ігорівну.

1.3. Срібною медаллю «За досягнення у навчанні» Грицак Тетяну Ігорівну.

1.4. Срібною медаллю «За досягнення у навчанні» Марук Тамару Сергіївну.

1.5. Похвальною грамотою «За особливі досягнення» у вивченні української мови та літератури Соляник Наталію Михалівну.

2. Видати атестати про повну загальну середню освіту:

2.1. Андрусяк Людмилі Романівні

2.2. Андрусяк Ользі Василівні

2.3. Білунику Івану Богдановичу

2.4. Бойківу Богдану Романовичу

2.5. Бойківу Роману Богдановичу

2.6. Головатій Лесі Михайлівні

2.7. Гондюк Вікторії Ігорівні

2.8. Дволятик Тетяні Степанівні

2.9. Дудяк Анастасії Ігорівні

2.10. Зваричу Віталію Ярославовичу

2.11. Куртинюк Софії Романівні

2.12. Мелінишин Ользі Сергіївні

2.13. Михайленко Анастасії Віталіївні

2.14. Польовій Оксані Романівні

2.15. Равлюку Богдану Васильовичу

2.16. Цінику Ростиславу Миколайовичу

2.17.Яремчук Людмилі Романівні

3. Вручення атестатів про повну загальну середню освіту та нагородження провести 23 червня 2018року в приміщенні Народного дому

м. Тлумача.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор гімназії П.В.СОВА

Вик. Козак І.В.

Тлумацька міська рада

об’єднаної територіальної громади

Тлумацького району Івано-Франківської області

Т л у м а ц ь к а г і м н а з і я

11.06.2018 Наказ № 12-у

Про випуск учнів 5(9) класів та видачу

свідоцтв про базову загальну середню

освіту

У відповідності до наказу МОН України, від 16 квітня 2018року «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», п.5 Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу, затвердженого наказом МОН України від 14.07.2015р. №762, рішення спільного засідання педагогічної ради та піклувальної ради гімназії від 11 червня 2018року (протокол №05),

НАКАЗУЮ:

1. Видати свідоцтва про базову загальну середню освіту випускникам 5-х класів:

1.1. Барчуку Вадиму Михайловичу

1.2. Бобко Ніні Володимирівні

1.3. Бучаку Володимиру Володимировичу

1.4. Вакулінській Марті Євгеніївні

1.5. Думанській Вероніці Степанівні

1.6. Клюк Марині Романівні

1.7. Кобзарю Денису Михайловичу

1.8. Ковбас Руслані Русланівні

1.9. Кушнір Олександрі Олександрівні

1.10. Лосяку Андрію Віктровичу

1.11.Максимів Марії Василівні

1.12.Максимчуку Сергію Володимировичу

1.13.Николяку Олександру Романовичу

1.14.Павлюк Анні Валеріївні

1.15.Павлюк Іванні Іванівні

1.16.Панасенко Анні Василівні

1.17.Партиці Віталії Володимирівні

1.18.Притуляку Ростиславу Ігоровичу

1.19.Римчуку Денису Володимировичу

1.20.Солянику Станіславу Михайловичу

1.21.Стефанишину Ростиславу Миколайовичу

1.22.Ціник Марті Ігорівні

1.23.Цюп'як Віолетті Олександрівні

1.24. Чижик Анастасії Олександрівні

1.25.Яцюку Андрію Ігоровичу

2. Видати свідоцтва про базову загальну середню освіту з відзнакою випускникам 5 класу

1.1. Балашу Миколі Олеговичу

1.2.Берладин Софії Олегівні

1.3.Бринській Ярині Ігорівні

1.4.Кулик Ользі Василівні

1.5.Ласиці Марії-Вероніці Михайлівні

1.6.Мельничуку Богдану-Стівену Вільямовичу

1.7.Мельничук Роксолані Романівні

1.8.Шофінцю Андрію Адріановичу

3. Вручення документів про базову загальну середню освіту випускникам

5-х класів провести в робочому порядку 18 червня 2018року.

4. Класним керівникам 5-х класів Золотарчук А.В., Шофінец І.В. зробити відповідні записи у класних журналах, особових справах учнів.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор гімназії П.В.СОВА

об’єднаної територіальної громади

Тлумацького району Івано-Франківської області

Т л у м а ц ь к а г і м н а з і я

01 . 06 . 2018 Наказ м. Тлумач № 11 - у

Про зарахування учнів до 1 класу

У відповідності до абзацу 3 п. 2 розділу ІІІ наказу МОН України від 16 квітня 2018рок «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої совіти», п.2.2 , листа МОН України №1/9-320 від 18 травня 2018року, на підставі заяв батьків, табелів про успішність учнів за 4-й клас,

НАКАЗУЮ:

1. Зарахування до 1 класу гімназії в кількості 43 учнів провести без конкурсного відбору, так як кількість поданих заяв станом на 31 травня 2018року не перевищує загальну кількість вільних місць (46).

2. Зарахувати з 01 червня 2018року до 1 класу таких учнів:

До 1А класу

1. Серденько Тамару

2. Шофінця Александра

3. Сірмана Олега

4. Притуляк Ярину

5. Куцук Анастасію

6. Почигайла Віталія

7. Єрошин Юлію

8. Максимчук Юлію

9. Оробець Олесю

10. Равренчук Мар’яну

11. Думку Володимира

12. Сікірину Юрія

13. Ткачука Олега

14. Цапчук Владиславу

15. Повх Таісію

16. Божка Олексія

17. Олійник Валентину

18. Войтюк Яну

19. Габурака Ігора

20. Кретовича Степана

21. Керничну Інну

22. Язуполя Романа

До 1Б класу

1. Нижник Софію

2. Шкромиду Лілію

3. Решітник Анастасію

4. Бортника Дениса

5. Хімейчук Вікторію

6. Єрошина Олега

7. Мазуренка Івана

8. Василишин Софію

9. Мельничук Анастасію

10. Сулиму Валентину

11. Сулиму Ірину

12. Барчук Марину

13. Строкош Анну

14. Обущака Олександра

15. Покляцького Максима

16. Синицького Максима

17. Риндич Ярину

18. Сидорчук Анастасію

19. Солоху Юлію

20. Гнатюк Надію

21. Глинчак Анастасію

3. Виконуючими обов’язки класних керівників з 01 червня 2018року призначити:

1А клас - Шофінец Іванну Василівну

1Б клас - Томків Ярослава Ярославівна

4. Організаційні збори батьків, учні яких зараховані до 1 класу, провести 05 червня о 16 год..

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор гімназії П.В.СОВА

Тлумацька міська рада

об’єднаної територіальної громади

Тлумацького району Івано-Франківської області

Т л у м а ц ь к а г і м н а з і я

29 . 05 . 2018 Наказ м. Тлумач № 10 - у

Про відчислення із гімназії учнів

Різнічука Ігора та Тіховського Владислава

У відповідності до наказу МОН України від 16 квітня 2018року «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»,

НАКАЗУЮ:

1. Відчислити із гімназії таких учнів:

1.1. Різнічука Ігора Любомировича, учня 4-Б класу, у зв’язку із виїздом з батьками за межі України.

1.2. Тіховського Владислава Олександровича, учня 5-Б класу, у зв’язку із переїздом з батьками в США на постійне місце проживання.

Підстава: заяви батьків

2. Класним керівникам Дворській Н.П. та Добровольській Л.Я.

зробити відповідні записи у класних журналах та особових справах.

Директор гімназії П.В.СОВА

Про переведення учнів 1- 4 та 6-го класів до наступних класів та нагородження Похвальним листом " За високі досягнення у навчанні"

2018-05-29

Про переведення учнів 1-4 та 6-го класів до

наступних класів та нагородження

Похвальним листом « За високі досягнення

у навчанні»

У відповідності до абзацу 4 п.2 розділу 3 Наказу МОН України від 16 квітня 2018року №367, п.2. наказу МОН України від 14.07.2015р. №762 «Про затвердження порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу» спільного засідання педагогічної ради та ради гімназії від 25 травня 2018року (протокол №4),

НАКАЗУЮ:

1. Перевести до наступного класу всіх учнів 1-4 та 6-го класів згідно списків у класних журналах за 2017-2018навчальний рік:

До 2-А класу 22 учні 1А класу

1.Бодака Дмитра

2. Василів Ніколь

3. Гриньківа Ростислава

4. Гузара Дениса

5. Донця Валентина

6.Дузінкевича Дениса

7.Залізняк Софію

8. Крижанівського Юрія

9.Левицьку Дарію

10.Луцика Дмитра

11.Мазур Марію

12.Максимчука Віталія

13.Маріуцу Максима

14.Мельник Андріану

15.Олійник Софію

16.Онищук Діану

17.Питльоху Анастасію

18.Парсяка Артура

19.Романюк Вікторію

20.Федишин Марину

21.Фицика Остапа

22. Юзвака Сергія

До 2-Б класу 24 учні 1-Б класу

1. Барабана Олега

2. Гальчука Вадима

3. Генсіцького Максима

4. Гондюка Володимира

5. Дворську Анастасію

6. Довган Діану

7. Кліновського Олександра

8. Клопотовського Едуарда

9. Кроха Олександра

10. Куцик Марію

11. Лютака Андрія

12. Насадик Соломію

13. Панчак Маргариту

14. Поліщук Марту

15. Прідуна Дениса

16. Равренчук Мар’яну

17. Равренчук Уляну

18. Рощенюк Владиславу

19. Рубльовську Анастасію

20. Семенюк Аліну

21. Смукович Софію

22. Тимченко Анастасію

23. Ткачука Вадима

24. Черкас Марію

До 3А класу 24 учнів 2-А класу

1. Байдюк Кіру

2. Боєчко Наталію

3. Бойчука Віталія

4. Бойчука Ярему

5. Вітіані Карла Едуарда

6. Гнатюк Оксану - Мар’яну

7. Грижак Діану

8. Дарнобіда Ростислава

9. Донець Анастасію

10. Коропецьку Ольгу

11. Кулик Ольгу

12. Лібрик Анастасію

13. Максиміва Ярослава

14. Надачковського Олександра

15. Пасічник Діану

16. Пукаса Василя

17. Романюка Вадима

18. Томків Анастасію

19. Фуштея Романа

20. Хріна Владислава

21. Ціник Анастасію

22. Шкунду Анастасію

23. Ясінчук Анастасію

24. Яцишина Антона

До 3Б класу 20 учнів 2Б класу

1. Андрушевську Катерину

2. Артима Владислава

3. Батога Владислава

4. Білуник Марину

5. Гарадмана Едуарда

6. Гартун Наталію

7. Добровольського Олега

8. Литвак Аліну

9. Максимчук Ірину

10. Мандара Василя

11. Мандара Всеволода

12. Навальківську Олександру

13. Нижника Володимира

14. Партику Олександра

15. Рудик Вероніку

16. Слободянюка Дениса

17. Стефанищіва Андрія

18. Стринаглюк Наталію

19. Тимів Анастасію

20. Ціника Андрія

До 4А класу 23 учні 3А класу

1. Бежука Вадима

2. Безтільну Олесю

3. Блащука Максима

4. Василишина Богдана

5. Вітані Катеріну

6. Вовк Ірину

7. Головату Вікторію

8. Добровольську Вікторію

9. Запоточного Богдана

10. Ільницьку Аліну

11. Кострибу Олю

12. Кулинич Вікторію

13. Куцик Ольгу

14. Лабу Інну

15. Микитина Андрія

16. Олійника Дем'яна

17. Оробець Вікторію

18. Приведу Світлану

19. Рудницьку Ангеліну

20. Слободян Ольгу

21. Хімейчука Андрія

22. Чуйка Максима

23. Юзвак Юлію

До 4Б класу 24 учнів 3-Б класу

1. Агафонкіна Богдана

2. Біліщака Едуарда

3. Білуника Анатолія

4. Василюка Андрія

5. Вацик Вікторію

6. Гармату Діану

7. Голубчака Богдана

8. Гуцуляка Володимира

9. Доронюк Анну

10. Дузінкевич Христину

11. Думанську Христину

12. Клюк Софію

13. Кузьму Володимира

14. Микитина Романа

15. Мосорка Богдана

16. Павлюка Олександра

17. Покляцького Олександра

18. Різнічука Ігора

19. Родчин Вікторію

20. Сегедина Дмитра

21. Сулиму Анастасію

22. Ціника Андріана

23. Чаплінського Володимира

24. Яричківську Діану

До 5-А класу 16 учнів 4А класу

1. Буджака Олега

2. Гайду Мирославу

3. Галька Василя

4. Завідовську Уляну

5. Зелез Марину

6. Киселицю Максима

7. Козак Мар’яну

8. Криволап Ольгу

9. Кудерську Ангеліну

10. Лукія Дениса

11. Петрушенка Ростислава

12. Сенька Арсена

13. Смалюгу Володимира

14. Стецюк Марину

15. Телепчука Володимира

16. Шкромиду Ольгу

До 5Б класу 18 учнів 3-Б класу

1.Біланюка Вадима

2. Бойчука Богдана

3. Борзак Дарину

4. Дудик Уляну

5. Керничного Олександра

6. Круховського Андрія

7. Лапихрущ Аліну

8. Нагірняка Вадима

9. Насадик Христину

10. Пасічняка Богдана

11. Пилипів Ірину

12. Сідлярчука Бориса

13. Сірка Євгена

14. Стеф'юка Святослава

15. Стринаглюк Тетяну

16. Тимчук Марину

17. Ткачука Олександра

18. Тіховського Олександра

До 7 класу 14 учнів 6 класу

1. Андрусяк Наталію

2. Байдюка Максима

3. Бойчука Олега

4. Грицюк Юлію

5. Калинюка Владислава

6. Когутяк Марію

7. Німу Каріну

8. Слободян Лідію

9. Ціник Тетяну

10. Цуркан Христину

11. Чігур Діану

12. Шимко Марину

13. Юрчак Наталію

14. Яричківську Анастасію

2. У відповідності до наказу МОН України від 27.08.2012р. №115 «Про внесення змін до Положення про похвальний лист за високі досягнення у навчанні та похвальну грамоту « За особливі досягнення у вивченні окремих предметів, рішення спільного засідання педагогічної ради та піклувальної ради гімназії від 25 травня 2018року ( протокол №4) нагородити похвальним листом « «За високі досягнення у навчанні» таких учнів:

1. Бодака Дмитра Володимировича 1А клас

2. Василів Ніколь Петрівну, 1А клас

3. Залізняк Софію Іванівну, 1А клас

4. Мазур Марію Володимирівну, 1А клас

5. Парсяка Артура Романовича, 1А клас

6. Романюк Вікторію Ігорівну, 1А клас

7. Юзвака Сергія Сергійовича, 1А клас

8. Генсіцького Максима Івановича, 1Б клас

9. Дворську Анастасію Віталіївну, 1Б клас

10.Тимченко Анастасію Миколаївну, 1Б клас

11. Ткачука Вадима Петровича, 1Б клас

12. Черкас Марію Василівну, 1Б клас

13. Байдюк Кіру Олександрівну, 2А клас

14. Вітіані Карла Едуарда Леонардовича, 2А клас

15. Фуштея Романа Руслановича, 2А клас

16. Ціник Анастасію Василівну, 2А клас

17. Батога Владислава Володимировича, 2Б клас

18. Добровольського Олега Вікторовича, 2Б клас

19. Мандара Василя Ігоровича, 2Б клас

20. Мандара Всеволода Ігоровича, 2Б клас

21. Вітіані Катеріну, 3А клас

22. Вовк Ірину Романівну, 3А клас

23. Добровольську Вікторію Вікторівну, 3А клас

24. Ільницьку Аліну Олегівну, 3А клас

25. Кострибу Ольгу Тарасівну, 3А клас

26. Лабу Інну Мирославівну, 3А клас

27. Хімейчука Андрія Руслановича, 3А клас

28. Юзвак Юлію Сергіївну, 3А клас

29. Біліщака Едуарда Володимировича, 3Б клас

30. Думанську Христину Павлівну, 3Б клас

31. Мосорка Богдана Васильовича, 3Б клас

32. Родчин Вікторію Ігорівну, 3Б клас

33. Завідовську Уляну Богданівну, 4А клас

34. Кудерську Ангеліну Михайлівну, 4А клас

35. Пасічняка Богдана Віталійовича, 4Б клас

36. Когутяк Марію Ігорівну, 6 клас

37. Слободян Лідію Яремівну, 6 клас

38. Цуркан Христину Василівну, 6 клас

39. Яричківську Анастасію Володимирівну, 6 клас

3. Класним керівникам 1-4 та 6 класів Бобуляк С.І., Ковбас М.В., Лабі А.В., Вишневській Л.Є., Гуцуляк О.Т., Дворській Н.П., Самборській Н.П., Добровольській Л.Я., Юрчак Н.М. внести відповідні записи у табелі успішності та культури поведінки, класні журнали та особові справи учнів.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор гімназії П.В. СОВА




Список

вчителів Тлумацької гімназії

станом на 01.11.2017 року

У гімназії на 5.09. 2017р. класів – 12, в них: 239 учнів

№ з/п Пріз
ви
ще, ім’я,
по ба
тько
ві
Чис
ло,мі
сяць,
рік наро
дже
ння
Стать Кате
горія, зва
ння
Поса
да
Назва
навча
льно
го
закла
ду,
який
закін
чив
(коли
не
закін
чив,
то за
значи
ти з
якого
курсу
ви
був),
рік
закін
чення
Спеці
альн
ість
учите
ля за
одер
жаною
осві
тою
Осно
вний робіт
ник чи суміс
ник
Загаль
ний
стаж педа
гогіч
ної робо
ти
З
якого
часу
пра
цює в
даній
школі
Який
пред
мет
викла
дає
Навантаження в годинах на тиждень у класах
І-ІІІ
(ІV) Гурт
кова робо
та
V-ІХ Х- ХІ
1 Сова
Павло Васи
льович
02.11. 1950 ч вища
ст. вч.
дирек
тор
Дрого
биць
кий
педінс
титут
1971р.
вч.укр.
мови і
літ.
осн 37р 20.07.
1992
украї
нозна
вство
4
2 Козак
Іван Васи
льович
11.01. 1962 ч вища ст.вч. засту
пник
дирек
тора з навча
льно
-вихов
ної
роботи
Івано
-Фран
ківсь
кий пед
інсти
тут ім.
В.Сте
фаника
вч.фі
зики і
матема
тики
осн 28р 01.09.
2013
фізика 6
3 Горін
Лариса
Федо
рівна
22.01. 1971 ж вища ст.вч.засту
пник
дире
ктора
з вихо
вної
роботи
Луць
кий
педін
ститут
1993р.
вч.укр.
мови і
літ та
рос.
мови і
літ.
осн 25р 01.09
1993
укр.
мова,
зар.
літ.
3.5 3
4 Вишне
вська
Лариса
Євге
нівна
10.01. 1967 ж вища ст.вч. вчи
тель,
клас.
кер-к
2Б кл.
Львів
ський
держ
універ
ситет
1989р.
вч.укр.
мови і
літ.,
філо
лог
осн 28р 18.08.
1994
укр.
мова
і літ.
15 4
5 Двор
ська
Ната
лія Пе
трівна
12.10. 1982 ж І вчи
тель,
клас.
кер-к
3Б кл.
Прикар
патсь
кий
універ
ситет
2005р.
вч.укр.
мови і
літ.,
філо
лог
осн 12р 15.08.
2005
укр.
мова
і літ.,
фін.
грам.,
осн.зд.,
уроки
для
стало
го
розви
тку
0.5 13
6. Самбо
рська
Ната
лія
Петрі
вна
06.08. 1969 ж вища ст.вч. вчи
тель
клас.
кер-к
4А кл.
Івано
-Фран
ківсь
кий пе
дінсти
тут
1991р.
вч.укр.
мови і
літ.,
вч.нім.
мови
осн 26р 01.09.
1992
укр.
мова
і літ.
18
7. Томків
Ярос
лава
Ярос
лавів
на
30.10. 1977 ж вища вчи
тель
клас.
кер-к
7 кл
Прикар
патсь
кий
універ
ситет
2002р.
вч.укр.
мови
і літ
осн 20р 01.09.
2001
укр. мова
і літ., етика, осн.зд.
10.5 4.5
8. Лаба
Алла
Васи
лівна
28.12. 1971 ж вища
вч.-
мето
дист
вчи
тель
клас.
кер-к
2-А кл.
Прикар
патсь
кий
універ
ситет
1995р.
вч.укр.
мови і
літ,
рос.
мови
і літ
осн 22р 20.01.
1998
зар.
літ.
18 3
9. Золота
рчук
Алла
Воло
дими
рівна
04.02. 1975 ж вища ст.вч. вчи
тель
клас.
кер-к
5А кл.
Дрого
биць
кий
педін
сти
тут
1997р.
вч фр.,
англ.
мови
та
заруб.
літ.
осн 20р. 01.09.
1997
англ. мова, фран.
мова, осн. здор.
17 1
10. Місіке
вич
Світ
лана
Миро
нівна
09.08. 1973 ж вища ст.вч. вчи
тель
Черні
вець
кий
держ.
універ
ситет
1995р.
вч.англ.
мови і
нім.
мови
осн 22р 01.09.
1995
англ. мова, осн. здор. 18
11 Гуцу
ляк
Оксана
Тара
сівна
25.03. 1971 ж вища ст.вч. вчи
тель
клас.
кер-к
3А кл.
Прикар
патсь
кий
універ
ситет
1993р.
вч.укр.
мови і
літ. та
англ.
мови
осн 24р 16.03.
1993
англ. мова 9 10
12 Попади
нець
Галина
Михай
лівна
23.05. 1969 ж вища ст.вч. вчи
тель
Івано
-Фран
ківсь
кий
педін
ститут
1991р.
вч.рос.
мови
і літ.,
вч.нім.
мови,
юрист
(др-й
диплом)
осн 26р 18.11.
1992
нім. мова, право
знавс
тво, зар.літ
16 3
13. Шофі
нец
Іванна
Васи
лівна
11.01. 1981 ж вища вчи
тель
клас.
кер-к
5Б кл.
Прикар
патсь
кий
універ
ситет
2003р.
вч.нім.
мови і
зару.
літ.
осн 14 01.12.
2005
нім. мова, осн. здор. 16 3
14. Шкура
Ніна
Івані
вна
06.03. 1953 ж вища
вч.-
мето
дист
вчи
тель
Черні
вець
кий
держ.
універ
ситет
1977р.
викл.
фран.
мови
осн 42р 01.09.
1992
фран. мова 6 3
15. Клика
йло
Оксана
Михай
лівна
01.01. 1965 ж вища ст.вч. вчи
тель
Івано-
Фран
ківсь
кий
педін
сти
тут
1988р.
вч.
істо
рії
осн 34р 01.09.
1994
людина
і сусп.,
історія, іст.При
карпа
ття
13 5.5
16. Ман
дар
Ігор
Богда
нович
05.03. 1983 ч вища вчи
тель
Прикар
патсь
кий
універ
ситет
2006р.
істо
рик-ви
кладач
сум 11р 01.09.
2011
істо
рія
7
17. Ковбас
Марія
Василі
вна
01.07. 1960 ж вища ст.вч. вчи
тель
клас.
кер-к
1Б кл.
Івано-
Фран
ківсь
кий
пед
інсти
тут
1981р.
вч.
мате
матики
осн 32р 15.08.
1992
матема
тики
20
18 . Юрчак
Ната
лія
Мирос
лавів
на
23.05. 1969 ж вища вчи
тель
клас.
кер-к
6 кл.
Івано-
Фран
ківсь
кий
пед
інсти
тут
1991р.
вч.
мате
мати
ки і
фізики
осн 26р 01.09.
1999
матема
тика,
труд.
навч.,
фізика
11 8.5
19. Добро
воль
ська
Лариса
Ярос
лавів
на
23.09. 1974 ж вища ст.вч. вчи
тель
клас.
кер-к
3Б кл.
Прикар
патсь
кий
універ
ситет
1996р.
вч.
матема
тики і
фізики,
вч.ін
форма
тики
осн 21р 01.09.
1996
інфор
матика,
ОІТ,
матема
тика,
фізика
18 5
20. Стрина
глюк
Галина
Васи
лівна
07.10. 1977 ж вища вчи
тель
Львів
ський
Держ
універ
ситет
2000р.
викла
дач
геог
рафії
осн 9р. 04.09.
2014
приро
дозн.,
геогра
фія,
еколо
гія,
еконо
міка
19 3
21. Боднар
чук
Галина
Михай
лівна
07.03. 1958 ж вища
вч.-
мето
дист
вчи
тель
Терно
піль
ський
пед
інсти
тут
1981р.
вч.біо
логії
осн 38р 15.08.
1992
біоло
гія,
осн.зд.
16 6.5
22а Дов
бенко
Олеся
Ігорі
вна
07.12. 1990 ж вища
ІІ кат.
вчи
тель
Прикар
пат
ський
нац.
універ
ситет
викла
дач
хімії
сум 30.08.
2017
хімія 11 2.
23. Бобу
ляк
Світ
лана
Івані
вна
19.01. 1973 ж вища вчи
тель
клас.
кер-к
1А кл.
Івано-
Фран
ківсь
кий
пед
інсти
тут
1995р.
вч.фі
зики
і мате
матики
осн 22р 01.09.
1996
фізика,
мате
матика,
астро
номія
20 2.5
24 Бобу
ляк
Степан
Олего
вич
09.01. 1995 ч спеці
аліст
вчи
тель
Прикар
патсь
кий нац.
універ
ситет
вч.ін
форма
тики
осн. 1р. 01.09.
2016
інфор
матика
14
25. Лисе
йко
Володи
мир
Степа
нович
21.11. 1967 ч мол.
спеці
аліст
вчи
тель
Івано-
Фран
ківсь
кий
тех-м
фіз.
культ.
1999р.
органі
затор
фіз.
культ.
осн 15р 01.09.
2002
фіз.
культ.
24 4
26. Стефа
нищів
Русла
на
Васи
лівна
02.02. 1975 ж І кат. вчи
тель
Івано-
Фран
ківсь
кий
коледж
фіз.
культ
1997р.
викла
дач,
орг.
фіз.
культ.,
викл.
біології
сум 15р. 01.09. 2002 фіз.
культ.
6
27. Драч
Володи
мир
Бори
сович
07.04. 1954 ч вища ст.вч. вчи
тель
Терно
пільсь
кий
пед
інсти
тут
1986р.
вч.
фізич
ної
куль
тури
сум 40р. 25.12. 2006захист
Віт
чизни
5 3.5
28. Чаплін
ський
Андрій
Володи
миро
вич
29.03. 1983 ч І кат. вчи
тель
Прикар
пат
ський
універ
ситет
2005р.,
2009р.
вч.релі
гієзна
вчих
дисцип
лін,
вч.іс
торії
сум 12р 23.05. 2006 христ.
етика
2 0.5
29. Балаш
Ната
лія
Євге
нівна
28.03. 1976 ж вища вчи
тель
Прикар
патсь
кий
універ
ситет
2001р.
худож
ник
ДПМ,
викла
дач
сум 16р 25.01.
2007
обр.
мист.,
худ.
культ.,
мист.
3 10 0.5
30. Козак
Світ
лана
Івані
вна
03.02. 1976 ж вища ст.вч. вчи
тель
Прикар
патсь
кий
універ
ситет
2000р.
викла
дач
музики
сум 17р 25.12.
2006
худ.
культ.,
муз.
мист.
4 6 0.5
31 Голо
вата
Тетяна
Михай
лівна
23.04. 1988 ж ІІ кат. педа
гог-
орга
ніза
тор
Прикар
патсь
кий
універ
ситет
2012р.
викла
дач
укр.
мови
та літ.
осн 11.11.
2014
педа
гог-
-орга
ніза
тор
1окл
32 Смижук
Ната
лія
Богда
нівна
25.08. 1977 ж вища прак
тич
ний
психо
лог
Прикар
патсь
кий
універ
ситет
1999р.
психо
лог-ви
кладач
осн 18р 01.09.
1999
прак
тичний
психо
лог
1 окл
33 Юзвак
Мар’я
на
Дмит
рівна
10.07. 1987 ж спеці
аліст
соціа
льний
педа
гог
Прика
рпатсь
кий
універ
ситет
2010р.
соц.пе
дагог,
викла
дач,
прак
тичний
психо
лог в
галузі
освіти
осн 01.02. 2011 соц.
педа
гог
0.5 оклад
34 Риндич
Діана
Михай
лівна
24.06. 1980 ж вища вчи
тель
Дрого
биць
кий
Держ
універ
ситет
2009р.
викл.
заг-х
дисци
плін
осн. 13р. 01.09. 2014 труд.
навч.,
крес
лення
9
35 Добро
воль
ський
Віктор
Івано
вич
29.08. 1965 ч вища
вч.-
мето
дист
керів. гурт
ка
Рівнен
ський
держ
інсти
тут
куль
тури
1991р.
кер-к
орк-ру
народ
них
інстру
ментів
сум 34р. 12.09.
2003
кер-к.
гуртка
4
36 Брезі
цька
Галина
Володи
мирів
на
24.05. 1987 ж спеці
аліст
10
тариф. розряд
керів.
гурт
ка
Прикар
патсь
кий
універ
ситет
2010р.
вч.
почат.
класів
та хо
реогра
фії
сум 6р. 21.09. 2011 кер-к.
гуртка
2
37 Сідо
рова
Леся
Федо
рівна
28.03. 1979 ж вища вчи
тель
Терно
пільсь
кий
пед
інсти
тут
2001р
вч.біо
логії,
хімії,
валео
логії
осн 15р. 01.09.
2002
Хімія,
осн.зд.
38 Федо
ренко
Юлія
Мико
лаївна
01.05 1986 ж спеці
аліст
соціа
льний
педа
гог
Прикар
патсь
кий
універ
ситет
2008р.
істо
рик,
викла
дач
осн 8р. 01.09.
2008
соц.
педа
гог
0.5 оклад
39 Риндич
Ігор
Ярос
лаво
вич
20.06. 1971 ч ІІ кат. вчи
тель
Дрого
биць
кий пед.
універ
ситет 2009р.
вч.тр.
навч.,
кресле
ння,
ОБЖ,
викл. заг-х.
освіт.
дисци
плін
осн. 9р. 06.09. 2011 труд.
навч.,
крес
лення

Директор Тлумацької гімназії П.В.СОВА




СКЛАД

педагогічних працівників гімназії

за кваліфікаційними категоріями

станом на 25.08.2017 року

/Files/images/Склад ППГ.jpg




Перспективний план атестації педагогічних працівників

Тлумацької гімназії на 2018 - 2022 рр.

№ з/п Прізви
ще,
ім’я,
по бать
кові
вчите
ля
Пред
мет
Стаж
на 01.09.
2014р.
Резуль
тат
попе
ред
ньої
атес
тації
Наступна ( чергова) атестація (роки) Примітка
2018 2019 2020 2021 2022
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1 Вишнев
ська
Лариса
Євге
нівна
Укр. мова і літ 28р. Спеціаліст вищої категорії (підтверджено) учитель- методист (підтверджено) 2018
2 Лаба
Алла
Васи
лівна
Зарубіжна література 22р. Спеціаліст вищої категорії (підтверджено) вчитель- методист (присвоєно) 2018
3 Юзвак
Мар’яна
Дмит
рівна
Соціальний педагог 6 Спеціаліст 2018
4 Горін
Лариса
Федо
рівна
Укр. мова і літ. 25р Спеціаліст вищої категорії , (підтверджено) старший учитель (підтверджено) 2022
5 Гуцуляк
Оксана Тара
сівна
Англійська мова 24р Спеціаліст вищої категорії (підтверджено) старший вчитель (підтверджено) 2022
6 Щофінец Іванна Васи
лівна
Німецька мова 14р. Спеціаліст вищої категорії (присвоєно) 2021
7 Попади
нець
Галина
Михай
лівна
Німецька мова 26р. Спеціаліст вищої категорії (підтверджено) старший вчитель (присвоєно) 2022
8 Козак
Світла
на
Іванів
на
Музичне мистецтво 17р. Спеціаліст Вищої категорії (підтверджено) старший вчитель (підтверджено) 2022
9 Мандар
Ігор Богда
нович
Історія 11р Спеціаліст вищої категорії (присвоєно) 2020
10 Балаш
Наталія
Євге
нівна
Образотворче мистецтво 16р Спеціаліст Вищої категорії (підтверджено) старший вчитель (підтверджено) 2021
11 Бобуляк Світлана Іванівна фізика 22р. Спеціаліст вищої категорії (встановлено) 2019
12 Боднар
чук
Галина
Михай
лівна
Біологія, основи здоров’я 38р. Спеціаліст вищої категорії (підтверджено) учитель- методист (підтверджено) 2019
13 Кликай
ло
Оксана
Михай
лівна
Історія, правознавство 34р Спеціаліст вищої категорії (підтверджено) старший учитель (присвоєно) 2019
14 Козак
Іван
Васи
льович
фізика 28р Спеціаліст вищої категорії (підтверджено)старший вчитель (підтверджено) 2019
15 Сідоро
ва
Леся
Федо
рівна
Хімія 15р Спеціаліст вищої категорії (встановлено) 2019
16 Сова
Павло
Васи
льович
Укр. мова і літ. 37р Спеціаліст вищої категорії (підтверджено)старший учитель (підтверджено) 2019
17 Томків
Яросла
ва
Яросла
вівна
Укр. мова і літ 20р. Спеціаліст вищої категорії (встановлено) 2019
18 Ковбас
Марія
Васи
лівна
Математика 32р. Спеціаліст вищої категорії (підтверджено)старший учитель (підтверджено) 2019
19 Чаплін
ський
Андрій
Володи
мирович
Християнська етика 12р Спеціаліст І категорії (встановлено) 2019
20 Лисей
ко
Володи
мир
Степа
нович
Фізична культура 15р Молодший спеціаліст (підтверджено) 2019
21 Шкура
Ніна
Іванів
на
Французька мова 42р. Спеціаліст вищої категорії (підтверджено)учитель- методист (підтверджено) 2020
22 Голова
та
Тетяна
Михай
лівна
Педагог - організатор 8р.. Спеціаліст ІІ категорії (присвоєно) 2021
23 Місіке
вич
Світла
на
Миро
нівна
Англ. мова 22р. Спеціаліст вищої категорії (підтверджено) старший учитель (присвоєно) 2020
24 Двор
ська
Ната
лія
Петрів
на
Укр. мова і літ. 12р Спеціаліст І категорії (встановлено) 2020
25 Юрчак
Наталія
Миро
славів
на
Математика, трудове навчання 26р Спеціаліст вищої категорії (підтверджено) 2021
26 Добро
вольська Лариса
Яросла
вівна
Інформатика, фізика 21р Спеціаліст вищої категорії (підтверджено) старший вчитель (підтверджено) 2021
27 Золота
рчук
Алла Володи
мирівна
Англійська мова 20р Спеціаліст вищої категорії (підтверджено) старший вчитель (присвоєно) 2021
28 Самбор
ська Наталія Петрів
на
Укр. мова і література 26р Спеціаліст вищої категорії (підтверджено)старший учитель (підтверджено) 2021
29 Стефа
нищів Руслана Васи
лівна
Фізична культура 15р Спеціаліст І категорії (присвоєно) 2021
30 Смижук Наталія Богда
нівна
Практичний психолог 18р. Спеціаліст вищої категорії (підтверджено) 2021
31 Риндич Діана Михай
лівна
Трудове навчання, креслення 13р. Спеціаліст вищої категорії (присвоєно) 2021
32 Драч Володи
мир Бори
сович
Захист Вітчизни 40р. Спеціаліст вищої категорії (підтверджено)старший учитель (підтверджено) 2021
33 Стринаг
люк Галина Васи
лівна
географія Спеціаліст вищої категорії (присвоєно) 2021
34 Бобуляк Степан Олего
вич
інформатика 1 Спеціаліст 2020

ФАКТИЧНА ТА ПЛАНОВА МЕРЕЖА КЛАСІВ

Про фактичну мережу класів станом на 10.10.2017р.

2017-2018 н.р. Класи 1(5) 2(6) 3(7) 4(8) 5(9) 6(10) 7(11) Всього
к-сть класів 2 2 2 2 2 1 1 12
к-сть учнів 46 44 47 34 33 14 22 240

Планова мережа класів на 2018-2019н.р.

2018-2019 н.р. Класи 1(5) 2(6) 3(7) 4(8) 5(9) 6(10) 7(11) Всього
к-сть класів 2 2 2 2 2 1 1 12
учнів 50 46 44 47 33 16 14 250

Директор гімназії П.В.СОВА



"Погоджено"

Начальник Управління Держпродспоживслужби в Тлумацькому районі

В.І.Крижанівський

"Затверджено"

Директор Тлумацької гімназії П.В.Сова

Режим роботиТлумацької гімназії

на 2017-2018 н.р.

1. Навчальний рік розпочинається 1 вересня 2017 року святом День

знань і закінчується не пізніше 1 липня.

Відповідно до робочого навчального плану гімназія працює в режимі п’ятиденного робочого тижня.

Субота – день роботи гуртків, секцій, додаткових індивідуальних занять ( 12.00 – 14.00).

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою

І семестр – з 01 вересня по 30 грудня 2017року;

ІІ семестр - з 15 січня по 27 травня 2018року;

Терміни канікул:

Осінні з 28 жовтня по 05 листопада 2017року

Зимові з 30 грудня 2017 року по 14 січня 2018року

Весняні з 24 березня по 01 квітня 2018року

Відповідно до статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту» структуру навчального року та строки проведення канікул встановлюють загальноосвітні навчальні заклади за погодженням з відповідними органами управління освітою.

Відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30 грудня 2014року №1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015року за №15726602, перелік предметів для проведення державної підсумкової атестації для учнів початкової, основної та старшої школи, форму та терміни проведення Міністерством освіти і науки України буде затверджено додатково.

Вручення документів про освіту планується провести для випускників 5-х класів, 8-9 червня, 11-х класів – 28-29 травня.

2. Встановити, що уроки розпочинаються о 8год. 30хв. і продовжуються за таким розкладом дзвінків:

І урок – 8.30 – 9.15

Перерва – 9.15-9.25 ( 10 хвилин)

ІІ урок - 9.25 – 10.10

Перерва – 10.10-10.20 ( 10 хвилин)

ІІІ урок – 10.20 – 11.05

Перерва – 11.05-11.25 ( 20 хвилин)

ІV урок – 11.25-12.10

Перерва – 12.10 -12.30 ( 20 хвилин)

V урок – 12.30 – 13.15

Перерва – 13.15-13.25 ( 10 хвилин)

VІ урок – 13.25-14.10 ( 10 хвилин)

Перерва – 14.10-14.20 ( 10 хвилин)

VІІ урок – 14.20 – 15.05

Факультативні заняття, курси за вибором, заняття гуртків та екскурсії проводяться з 16.00 до 18.00. Перед початком навчальних занять проводиться ранкова фізкультурна зарядка, під час проведення уроків – фізкультхвилинки.

3.Відпуск кондитерських виробів та гарячих обідів у гімназійній їдальні проводиться за таким графіком:

Час перерви Обслуговування
Перша перерва ( 10хв) 9.15-9.25 Кондитерські вироби для учнів 1-3 класів
Друга перерва (10хв) 10.10-10.20 Кондитерські вироби для учнів 4-7класів
Третя перерва (20хв) 11.05-11.25 11.05-11.15-комплексні обіди для учнів 1А,1Б класів 11.15-11.25 – комплексні обіди для учнів 2А,2Б класів
Четверта перерва (20хв) 12.10-12.30 12.20-12.30- комплексні обіди для учнів 3А,3Б, 4А,4Б класів 12.10-12.20- комплексні обіди для учнів 5,6,7 класів
П’ята, шоста перерви Кондитерські вироби для учнів 1-7 класів

4. Режим прибирання, провітрювання приміщень гімназії:

4.1. Навчальні, службові приміщення:

7.30-8.00 – щоденно

- Наскрізне провітрювання навчальних, службових та допоміжних приміщень, внутрішніх туалетів.

- Витирання перил на сходовій клітці.

Чергова прибиральниця

- На кожній малій перерві – провітрювання класів при відчинених дверях, при потребі – при відчиненій кутовій квартирці.

Черговий учитель, чергові учні

- Після другої малої перерви – сухе прибирання коридорів, сходової клітки.

Чергова прибиральниця

- На великих перервах (11.05-11.25,12.10-12.30)- провітрювання класів всі учні перебувають на подвір’ї, на спортивній площадці.

Черговий адміністратор, черговий учитель, чергові учні

- Після першої великої перерви – вологе прибирання коридорів, сходових кліток, фойє.

Чергова прибиральниця

- Після кожної перерви – вологе прибирання туалетів з використання дезрозчинів.

Чергова прибиральниця

Після закінчення уроків:

І-ІІІ класи

- Прибирання класів, витирання меблів, поливання квітів.

Чергові учні

- Вологе прибирання ( миття) підлоги.

Чергова прибиральниця

ІV - VІІ класи

- Вологе прибирання класів ( витирання меблів, підвіконників, миття підлоги).

Чергові учні

- Вологе прибирання коридорів, сходових кліток, фойє, туалетів.

Чергова прибиральниця

5. Взяти до уваги, що на підставі розпорядження органів виконавчої влади режим може змінюватись у залежності від погодніх умов, непередбачених ситуацій.

Заступник директора з навчально – виховної роботи І.В.КОЗАК

Структура 2017-2018 н.р.

Початок навчального року – 1 вересня 2017року

Осінні канікули: з 28.10.2017р. по 05.11.2017р.

Зимові канікули: з 30.12.2017р. по 14.01.2017р.

Весняні канікули: з 24.03.2018р. по 01.04.2018р.

Закінчення навчального року - 30.06.2018р.


І н ф о р м а ц і я

про рух та успішність учнів Тлумацької гімназії

за І семестр 2017 - 2018 н.р.

КласУч
нів
на поч.
н.р.
При
було
Виб
уло
Уч
нів
на кін.
н.р.(семе
стру)
Дів
ча
ток
Хлоп
чи
ків
Результати навчально-освітніх досягнень учнівНе
атес
това
ні за
н.р.(се
ме
стр)
При
міт
ка
Ма
ють оцін
ки, бали 10,
11,
12
%Ма
ють 1-2 оцін
ки,
бали
7,
8,
9
%Біль
ше двох оці
нок, ба
лів
7,
8,
9
%Ма
ють 1-2 оцін
ки,
бали 4,
5,
6
%Біль
ше
двох оці-нок,
ба
лів 4,
5,
6
%Ма
ють 1-2 оц.
бали 1,
2,
3
%Біль
ше двох оц. ба
лів 1,
2,
3
%
22--2210124185231255--15---
24--241410284161458416---
24--241311417141146521313---
20--209113154201155210-----
23--2315862631312521414---
24--24915313--166741714----
16--1688213--74416637----
1711811716--633422739----
16--1611521317106221317---
17--178916212636318529
614--141133211179---------
722--2216673231473231429---
6-7---
1-72391-24013510538163141124729122711-

Витяг

із протоколу засідання педагогічної ради

від 27.04.2018р. №03

Порядок денний

1. Про вибір і замовлення підручників для 1(5) та 6(10) класів на 2018-2019 н.р.

Вирішили:

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №176 від 21 лютого 2018 року «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти» та листа МОН України від 11.04.2018р. № 1/9-222 «Про забезпечення виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 21 лютого 2018р. №176» інструктивно-методичних рекомендацій щодо вибору та замовлення підручників для 1(5) та 6(10)класів педагогічна рада вирішила:

1. Схвалити електронні версії оригінал-макетів таких підручників для 1(5) класу:

1.1. «Вступ до історії» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Власов В.С. – 52 прим.

1.2. «Інформатика» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Морзе Н.В., Вембер В.П., Барна О.В., Кузмінська О.Г. – 52 прим.

2. Схвалити електронні версії оригінал-макетів таких підручників для 6(10) класу:

2.1. «Українська мова (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Авраменко О. М. - 28 прим.

2.2. «Українська література (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Авраменко О. М., Пахаренко В. І. - 28 прим.

2.3. «Зарубіжна література (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Ніколенко О. М., Орлова О. В., Ковальова Л. Л. - 28 прим.

2.4. «Історія України (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Пометун О. І., Гупан Н. М. - 28 прим.

2.5. «Всесвітня історія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Гісем О. В., Мартинюк О. О. - 28 прим.

2.6. «Громадянська освіта (інтегрований курс, рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Гісем О. О., Мартинюк О. О. - 28 прим.

2.7. «Англійська мова (10-й рік навчання, профільний рівень)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Калініна Л. В., Самойлюкевич І. В. - 28 прим.

2.8. «Німецька мова (6-й рік навчання, рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Сотникова С. І., Гоголєва Г. В. - 25 прим.

2.9. «Французька мова (10-й рік навчання, рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Клименко Ю. М. - 10 прим.

2.10. «Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія, рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Бевз Г. П., Бевз В. Г. - 28 прим.

2.11. «Інформатика (рівень стандарту)» підручник для 10 (11) класу закладів загальної середньої освіти авт.: Морзе Н. В., Барна О. В. - 28 прим.

2.12. «Біологія і екологія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Андерсон О.А., Вихренко М.А. Чернінський А.О. - 28 прим.

2.13. «Географія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Бойко В. М., Брайчевський Ю. С., Яценко Б. П. - 28 прим.

2.14. «Фізика (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Локтєва В.М.)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Бар’яхтар В. Г., Довгий С. О., Божинова Ф. Я., Кірюхіна О. О., за редакцією Бар’яхтар В. Г., Довгого С. О., - 28 прим.

2.15. «Хімія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Савчин М. М. - 28 прим.

2.16. «Захист Вітчизни (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Гнатюк М. Р. - 15 прим.

2.17. «Захист Вітчизни (рівень стандарту, «Основи медичних знань»)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Лелека В. М., Бахтін А. М., Винограденко Е.В. - 15 прим.

3. Заступнику директора з навчально-методичної роботи Козаку І.В. 27 квітня 2018 року подати замовлення відповідно з додатками 2, 3 до листа Міністерства освіти і науки України від 11.04.2018р. №1/9-222.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на голову педагогічної ради, директора гімназії Сову П.В.

Голова педагогічної ради П.В.СОВА

Секретар О.Т.ГУЦУЛЯК


Кiлькiсть переглядiв: 270

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.